Zonguldak’ta sivil toplum kuruluşları tarafından düzenlenen Hayır Çarşısı’nda elde edilen gelir Filistin’e bağışlanacak. Açılışa Zonguldak Belediye Başkanı, AK Parti İl Başkanı ve vatandaşlar katıldı. Eğitim Sen İl Temsilcisi, İsrail’in Gazze’de gerçekleştirdiği katliamı kınayarak, Zonguldaklıların yardım kampanyasıyla Filistin halkının yanında olduklarını belirtti. Açılışın ardından protokol üyeleri çarşıyı gezerek alışveriş yaptı.